Bouwgrond Beemdweg

Den Dungen (Noord-Brabant)

Oppervlakte

2.410 m²

Prijs

€ 575.000

Status

Gepubliceerd

Unieke bouwkavel aan de Beemdweg – Den Dungen

Op een prachtige locatie in het landelijke Den Dungen bieden wij een royale bouwkavel van ca. 2410 m² aan. Hier kunt u uw droomhuis realiseren met een maximale inhoud van 850 m³, volledig naar uw eigen wensen en stijl. Daarnaast biedt het perceel de mogelijkheid om een bijgebouw van maximaal 100 m² te plaatsen, perfect voor een garage, kantoor aan huis of gastenverblijf.

De kavel ligt nabij een historische ringdijk, wat bijdraagt aan het unieke, landelijke karakter. U geniet van rust, ruimte en privacy in een groene omgeving, terwijl u op korte afstand bent van het gezellige dorpscentrum van Den Dungen en het bruisende ’s-Hertogenbosch.

Belangrijkste kenmerken:

  • Perceeloppervlakte: ca. 2410 m²
  • Maximale inhoud woning: 850 mÂł
  • Maximale oppervlakte bijgebouw: 100 m²
  • Kadastrale gegevens: Den Dungen, sectie G, nr. 1509 (mandelig perceel: sectie G, nr. 1508)

Deze bouwkavel combineert landelijke rust met stedelijke voorzieningen en biedt u de kans om uw woonwensen werkelijkheid te maken.

Uw gegevens worden alleen gebruikt voor contact over deze kavel. Wij respecteren uw privacy.

Deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met onze partners:

KavelAlert ontvangen?

Ontvang een e-mail wanneer er nieuwe kavels beschikbaar zijn

Wij gebruiken cookies

We gebruiken cookies om content en advertenties op maat te maken, sociale mediafuncties aan te bieden en ons websiteverkeer te analyseren.